LAZER MARKALAMA

cab FL+10 Fiber Lazer Markalama Makinası

Bir lazer markalama makinasının performansı ve kalitesi esas olarak lazer çıkış gücüne ve lazer ışını odağına bağlıdır.

cab FL+ fiber lazer markalama diyot pompalı ve hava soğutmalıdır. Yüksek ışın kalitesi ve maksimum darbe gücüne sahiptir. Lazer çıkış gücü 10 ila 50 watt arasındadır. cab FL+ 10 fiber lazer markalama makinası 10W lazer çıkış gücüne sahiptir.

FL + lazer tarih yazıcılar iki üniteden oluşur: Kontrol ünitesine zaten entegre edilmiş bir lazer kaynağı vardır. Tarama kafası lazer kaynağına bir fiber aracılığıyla bağlanır. Olası tüm pozisyonlarda monte edilebilir.

Farklı plano-küresel lensler, 69 x 69 ila 290 x 290 mm arasındaki alanlarda kodlama ve markalamaya izin verir. Plastikler ve metaller ile kaplanmış yüzeyler üzerine lazer markalama yapmak mümkündür.

Plano-küresel lenslerin teknik verileri F-Teta özelliği

Çeşitli boyutlardaki alanları kodlamak için lensler mevcuttur. Bu sayede lazer markalama yapılacak küçük alanlarda dahi yüksek çözünürlük elde edebilirsiniz.

 

 

cab XENO 3 Fiber Lazer Markalama Makinası

cab XENO 3 fiber lazer markalama makinası metal ve plastik plakaların üzerine kalıcı baskı almak için entegre bir lazer sistemi sağlar. Kompakt tasarımı ve az yer kaplaması nedeniyle masaüstü işlemleri için uygundur.

Fiber lazer ışın kaynağı, kontrol ünitesi ve operasyon odası, koruma sınıfı 1’e göre ortak lazer güvenlik muhafazasına dahil edilmiştir. cab XENO 3 fiber lazer makinası tarafından uygulanan kodlar, zorlu ortamlarda uzun vadede bile net ve okunaklı kalır.

Hidrolik silindirler, motorlar, pompalar, dişliler, araç şasisi veya diğer sistem bileşenleri, cab XENO 3 fiber lazer markalama yapılabilecek tipik ürünlerdir.

Değiştirilebilir hazneleri, farklı plaka boyutlarının işlenmesini sağlar. 40 x 20 ile 120 x 100 mm arasındaki ebat ve 0,5 ile 1 mm arasında kalınlığa sahip plakalar kodlanabilir. 50 mm yüksekliğe kadar plaka istiflemekse mümkündür. Lazer markalama yapılan baskı alanı, aydınlatmalı iç kısımdaki koruyucu bir pencereden izlenebilir.

Katlanabilir taşıma kolları, sistemin kurulumunu kolaylaştırır. Katlanan taşıma kolları, sistemin kurulumunu basitleştirir. Kapsamlı cabLase markalama yazılımı ile planlar grafiksel olarak tasarlanır, lazer markalama kontrol edilir ve süreçler izlenir. Sistem, makinelerin diğer makinelerle veya insanlarla etkileşime girdiği ağlarda uzaktan kontrol edilebilir.

Metal kazıma ve üst katmanların ablasyonu durumunda size filtre seçimi konusunda tavsiyede bulunuyoruz.