Wrap-around applicator WICON

Tek teller, teller, kablolar, hortumlar, tüpler veya yuvarlak çubuklar gibi 2 mm ila 16 mm çapındaki silindirik öğeler, etrafı saran aplikatör ile etiketlenebilir.

Şeffaf laminat veri bloklarını kaplar ve onları tozdan ve aşınmadan kalıcı olarak korur.

Öğeler yatay yönde yerleştirilir ve paneller tarafından ortalanır. Bir etiketin basılması ve bir ürünün etrafına sarılması, sarma sayısına bağlı olarak 1,8 ila altı saniye sürer.

İşlem, bir ürün yerleştirilir yerleştirilmez başlar. Bir veri arayüzü veya G/Ç arayüzü tarafından tetiklenebilir. Bir etiket basılır ve ardından aplikatör tarafından alınır. Bir ürünün çapı sarıcı kafasında tanımlanır. Bir etiketin boyutu, öğenin etrafına kaç kez sarılacağını belirler.

Etiketler bir ürünün etrafına sarılırken, yerleştirme ve çıkarma için açıklık bir parmak koruması ile kapatılır. İşlemler, malzemelerin bir yazıcı üzerinde ortalanarak yönlendirilmesini ve ince bir baskı silindirini gerektirir.

Bir etiketin genişliğine uygun olarak bir baskı silindiri seçilmesi, hassas baskı görüntüleri sağlar:

Etiket genişlikleri Baskı silindiri tipi
12,7 – 25,4 mm DR4-M30
38,1 – 50,8 mm DR4-M60

Her iki baskı silindiri de teslimat kapsamına dahildir.

Cab Wrap-around etiketlerinin özellikleri, üretim yöntemleri gibi WICON kullanılarak otomatik etiket uygulamasına tam olarak uyarlanmıştır. Tüm etiketler – ilkinden sonuncusuna kadar – ön germe ve yeniden germe yardımıyla hassas bir şekilde uygulanır. cab, herhangi bir işlevsellik sağlayamaz